Jaarvergadering Dorpsraad Zevenbergschen Hoek

Graag nodigen wij u uit voor onze volgende jaarvergadering
 
Datum: dinsdag 29 november
Aanvang: 20.00 uur
Locatie: Zevensprong , Zevenbergschen Hoek
 
De Dorpsraad vertelt tijdens deze bijeenkomst graag over waar zij het afgelopen jaar zoal mee bezig is geweest. Verschillende onderwerpen krijgen daarbij aandacht, zoals  de verkeerssituatie in ons dorp, de renovatie van de Driehoefijzerstraat, de stand van zaken t.a.v. het Logistiek Park Moerdijk en de nasleep van de brand bij Chemiepack.En wij horen graag van u waar u zich zorgen over maakt als het gaat om de leefbaarheid van ons dorp.
 
Dus, nieuwsgierig? Gaat de leefbaarheid van ons dorp je ter harte? Bezoek onze Jaarvergadering! De koffie is gratis, net als de entree!
 
de Dorpsraad van Zevenbergschen Hoek
23 okt 2011 0 comment  
Graag nodigen wij u uit voor onze volgende jaarvergadering
 
Datum: dinsdag 29 november
Aanvang: 20.00 uur
Locatie: Zevensprong , Zevenbergschen Hoek
 
De Dorpsraad vertelt tijdens deze bijeenkomst graag over waar zij het afgelopen jaar zoal mee bezig is geweest. Verschillende onderwerpen krijgen daarbij aandacht, zoals  de verkeerssituatie in ons dorp, de renovatie van de Driehoefijzerstraat, de stand van zaken t.a.v. het Logistiek Park Moerdijk en de nasleep van de brand bij Chemiepack.En wij horen graag van u waar u zich zorgen over maakt als het gaat om de leefbaarheid van ons dorp.
 
Dus, nieuwsgierig? Gaat de leefbaarheid van ons dorp je ter harte? Bezoek onze Jaarvergadering! De koffie is gratis, net als de entree!
 
de Dorpsraad van Zevenbergschen Hoek

Sinds 2003 lid van de redactie van Dorpsnieuws.  Heb je zelf een leuk bericht? Stuur het naar ons toe. Ik plaats het graag voor je.

Gemeente Moerdijk

Omroep Brabant

ZBHoek.nl Dorpsnieuws wordt maandelijks huis aan huis verspreid in Zevenbergschen Hoek en het buitengebied. Het blad wordt al 41 jaar gemaakt door vrijwilligers en 10 maal per jaar huis aan huis verspreid.