Activiteiten Senioren Maart 2013

Woensdag  6  maart om 14.00 uur. Bingo voor alle vijftigplussers in de Zevensprong. Deze wordt georganiseerd door KBO/Seniorenraad voor alle vijftigplussers. De zaal is open om 13.45 uur.

Woensdag 20 maart om 14.00 uur in de Zevensprong: Algemene ledenvergadering voor alle KBO-leden.

Alle leden krijgen een persoonlijke uitnodiging via de “Ons”. Ook op uw komst wordt gerekend,we horen ook graag uw mening.

Contributie KBO voor 2013.

De contributie voor 2013 bedraagt €20,00 per persoon. We vragen u dit bedrag over te maken op rekeningnr. 15 99 06 342 t.n.v. Kath. Bond van Ouderen Zevenbergschen Hoek.

Belastingservice.

Onze belastinghulp dhr. Toon Pijnenburg kunt u bereiken via nummer 452661. Hij is u, indien nodig, graag van dienst. Wacht niet te lang.

In januari heeft Corina Ardon, wijkzuster van Surplus in Zevenbergschen Hoek en Moerdijk, voor alle vijftigplussers in de Zevensprong verteld over haar werk in ons dorp en in Martinus. Wat doet zij (met haar collega’s) zoal, waar, wanneer en hoe is zij het best bereikbaar als u haar nodig hebt. Voor informatie en verwijzing, via een telefoontje of huisbezoek, kunt u bij haar, via een kort lijntje, snel terecht. De vele aanwezigen maakten gretig gebruik van de mogelijkheid vragen te stellen. Het is niet nodig om te wachten tot er hulp vereist is, informatie vooraf kan ook heel belangrijk zijn. We geven u daarom haar telefoonnummer voor een persoonlijk  contact en de website voor meer informatie: tel. 06 12062258  en www.surplusgroep.nl

In meerdere dagbladen, waaronder De Stem, hebt u de laatste weken artikelen kunnen lezen van de voorzitter van KBO-Brabant, de heer Frans Slangen. Hij geeft zijn duidelijke mening over de situatie van ouderen in de huidige maatschappij. Het eerste artikel was getiteld “Grenzen aan de inzet van vrijwilligers”, die nu steeds meer taken op zich moeten nemen. Het tweede droeg de kop “Belangenbehartiging voor ouderen”, niet vreemd nu er zo veel maatregelen  getroffen worden die onvoordelig uitpakken voor veel ouderen. Met deze opiniërende artikelen hoopt hij niet alleen KBO-leden en andere vijftig-plussers te informeren, maar het KBO-geluid ook te laten doordringen tot in Den Haag. Welke resultaten dit oplevert is moeilijk voorspelbaar, maar hoop heeft een lang leven. In de “ONS” vindt u uitgebreider nieuws.

Woensdag 20 februari hebben 16 vijftigplussers het Watersnoodhuis en de tentoonstelling in Heijningen bezocht. Door enthousiaste gidsen werden we in drie groepen rondgeleid. De Zweedse woning is authentiek ingericht. Veel herkenbaars in woonkamer, keukentje, baby- en slaapkamers maakte de stemmen al gauw los. Verhalen, belevenissen op en neer. Ook de tentoonstelling met vele foto’s en videobeelden had de intense belangstelling van de deelnemers. Door opgehaalde herinneringen opgefrist, gingen allen voldaan huiswaarts. Beslist een waardevolle en gewaardeerde uitstap.

24 feb 2013 0 comment  

Woensdag  6  maart om 14.00 uur. Bingo voor alle vijftigplussers in de Zevensprong. Deze wordt georganiseerd door KBO/Seniorenraad voor alle vijftigplussers. De zaal is open om 13.45 uur.

Woensdag 20 maart om 14.00 uur in de Zevensprong: Algemene ledenvergadering voor alle KBO-leden.

Alle leden krijgen een persoonlijke uitnodiging via de “Ons”. Ook op uw komst wordt gerekend,we horen ook graag uw mening.

Contributie KBO voor 2013.

De contributie voor 2013 bedraagt €20,00 per persoon. We vragen u dit bedrag over te maken op rekeningnr. 15 99 06 342 t.n.v. Kath. Bond van Ouderen Zevenbergschen Hoek.

Belastingservice.

Onze belastinghulp dhr. Toon Pijnenburg kunt u bereiken via nummer 452661. Hij is u, indien nodig, graag van dienst. Wacht niet te lang.

In januari heeft Corina Ardon, wijkzuster van Surplus in Zevenbergschen Hoek en Moerdijk, voor alle vijftigplussers in de Zevensprong verteld over haar werk in ons dorp en in Martinus. Wat doet zij (met haar collega’s) zoal, waar, wanneer en hoe is zij het best bereikbaar als u haar nodig hebt. Voor informatie en verwijzing, via een telefoontje of huisbezoek, kunt u bij haar, via een kort lijntje, snel terecht. De vele aanwezigen maakten gretig gebruik van de mogelijkheid vragen te stellen. Het is niet nodig om te wachten tot er hulp vereist is, informatie vooraf kan ook heel belangrijk zijn. We geven u daarom haar telefoonnummer voor een persoonlijk  contact en de website voor meer informatie: tel. 06 12062258  en www.surplusgroep.nl

In meerdere dagbladen, waaronder De Stem, hebt u de laatste weken artikelen kunnen lezen van de voorzitter van KBO-Brabant, de heer Frans Slangen. Hij geeft zijn duidelijke mening over de situatie van ouderen in de huidige maatschappij. Het eerste artikel was getiteld “Grenzen aan de inzet van vrijwilligers”, die nu steeds meer taken op zich moeten nemen. Het tweede droeg de kop “Belangenbehartiging voor ouderen”, niet vreemd nu er zo veel maatregelen  getroffen worden die onvoordelig uitpakken voor veel ouderen. Met deze opiniërende artikelen hoopt hij niet alleen KBO-leden en andere vijftig-plussers te informeren, maar het KBO-geluid ook te laten doordringen tot in Den Haag. Welke resultaten dit oplevert is moeilijk voorspelbaar, maar hoop heeft een lang leven. In de “ONS” vindt u uitgebreider nieuws.

Woensdag 20 februari hebben 16 vijftigplussers het Watersnoodhuis en de tentoonstelling in Heijningen bezocht. Door enthousiaste gidsen werden we in drie groepen rondgeleid. De Zweedse woning is authentiek ingericht. Veel herkenbaars in woonkamer, keukentje, baby- en slaapkamers maakte de stemmen al gauw los. Verhalen, belevenissen op en neer. Ook de tentoonstelling met vele foto’s en videobeelden had de intense belangstelling van de deelnemers. Door opgehaalde herinneringen opgefrist, gingen allen voldaan huiswaarts. Beslist een waardevolle en gewaardeerde uitstap.

Sinds 2003 lid van de redactie van Dorpsnieuws.  Heb je zelf een leuk bericht? Stuur het naar ons toe. Ik plaats het graag voor je.

Gemeente Moerdijk

Omroep Brabant

ZBHoek.nl Dorpsnieuws wordt maandelijks huis aan huis verspreid in Zevenbergschen Hoek en het buitengebied. Het blad wordt al 41 jaar gemaakt door vrijwilligers en 10 maal per jaar huis aan huis verspreid.